محصولات قبل کراتینه (pre-treatment) و کراتینه برای استفاده در سالن
محصول KST 1، شامپو پاک کننده KT یک پاک کننده است که عمیقاً پوست سر و موها را تمیز می کند و ناخالصی های محیطی را از بین می برد. اگر در مرحله قبل از درمان توسط محصول درمان کراتینی KT، از شامپو پاک کننده مذکور استفاده شود، باعث خواهد شد که پوشش مو بالاترین قابلیت نفوذ و جذب درمان کراتینی KT را بدست آورد.
محصول KST 2، درمان کراتینی یک درمان انقلابی با یک پایه و اساس کراتینی آلی طبیعی می باشد.
کراتین آلی طبیعی بازدهی و کارایی آمینواسیدها و پروتئین هایی که به پوشش مو وارد می شوند را حفظ می کند، مو را بازسازی کرده و به پوسته مو می چسبد. نتایج فوق العاده و برای مدتی طولانی قابل مشاهده هستند: موهایی سالم، زیبا، نرم و ابریشمی.
محصول کراتینه KST 2 می تواند برای انواع موها بکار گرفته شود: طبیعی، رنگ شده، دکلره شده، شیمی درمانی شده، مواج و یا فرفری

 
کرم Post-Treatment KST: یک نرم کننده بسیار غلیظ شده با یک پایه کراتینی آلی طبیعی است که آثار کراتینه KST را حفظ و طولانی می کند. اگر محصول به طور منظم استفاده شود، موها را به خوبی تغذیه می کند و ترمیم می نماید و آن ها را سالم و خوش حالت می سازد.
شامپو Post-Treatment KST: یک پاک کننده کراتینی آلی طبیعی می باشد که برای تمیز کردن با لطافت و با حساسیت موها فرموله شده و نتایج و آثار درمان کراتینی KST را حفظ می کند.
به خاطر وجود کراتین آلی طبیعی در آن، شامپو کراتینی طبیعی KST موها را تغذیه می کند و زیبایی و حالت ابریشمی آن ها را افزایش می دهد و موها را نرم و براق می کند.

KST 1 + Energy
شامپو قبل از کراتینه
پوست سر و موها را عمیقاً تمیز می کند، هرگونه ناخالصی و مواد باقی مانده را از بین می برد و مو را برای به کار بردن کراتینه KST 2 + Energy آماده می کند.

KST 2 + Energy
محصول کراتینه، حاوی کراتین آلی طبیعی
این محصول قابلیت ارتجاعی مو را آزاد می کند و آن را به صورت صاف طبیعی تبدیل می کند. برای تمام انواع مو مناسب است.

 
نقشه سایت
All Rights Reserved - CopyRight © 2011
iDesigner.ir :طراحی توسط