کراتینه KST+Energy

برای خانم هایی که می خواهند از شر موهای مواج و فری خلاص شوند و موها را برای مدت طولانی تری صاف و به طور کامل بدون فر نگه دارند.
کراتین آلی طبیعی اثر آمینواسیدها و پروتئین هایی که به داخل پوشش مو نفوذ می کنند را حفظ می کند، خودشان را به بدنه مو می چسبانند و ساختار مو را بازسازی می کنند. نتایج فوراً و برای مدت زمانی طولانی قابل مشاهده هستند.

مرحله اول:
موها را با شامپو قبل از کراتینه KST 1 energy بشویید و با یک حوله رطوبت آن را بگیرید.

مرحله دوم:
بطری حاوی KST energy 2 را تکان دهید، دستکش ها را دستتان کنید و ml80/60 از محلول را (بسته به اینکه اندازه و جنس مو چگونه است)، درون یک ظرف کوچک بریزید.
محلول را توسط یک قلم مو (برس رنگ) روی لایه های موهای مرطوب که حداکثر 1 سانتی متر قطر دارند، بزنید.

مرحله سوم:
موها را در یک فویل پلاستیکی یا در یک کلاه پلیتنی بپیچید و بگذارید 20 دقیقه، و اگر مو بسیار مقاوم و یا طبیعی است برای کمک به جذب بیشتر، 30 دقیقه روی موها بماند.

مرحله چهارم:
بعد از مرحله استراحت، موها را شانه کنید تا مطمئن شوید که مواد به طور مساوی بین تمام قسمت ها توزیع شده است و سپس موها را بشویید.

مرحله پنجم:
موها را با استفاده از شامپو کراتینی طبیعی KST 3 که فاقد کلرید سدیم و سولفات است، بشویید و سپس کرم کراتینی طبیعی KST 4 را استفاده نمایید. موها را شانه کنید تا مطمئن شوید که مواد در تمام قسمت ها به طور مساوی پخش شده است و بگذارید 5 دقیقه روی موها استراحت نماید.

مرحله ششم:
موها را بشویید، آب موها را با حوله بگیرید و سپس از برس و سشوار استفاده کنید تا رشته های مو صاف شوند.

مرحله هفتم:
موها را به 4 قسمت تقسیم کنید و از قسمت پشت گردن شروع کنید، لایه ها را حدوداً به اندازه 1 سانتی متر جدا کنید. موها را توسط اتوی مو در درجه حرارت 180∞ صاف کنید؛ روی هر لایه با توجه به نوع مو، اتو را 3 تا 7 مرتبه بکشید. این کار را ادامه دهید تا تمام موها تکمیل شوند.

نقشه سایت
All Rights Reserved - CopyRight © 2011
iDesigner.ir :طراحی توسط