کراتینه KST

برای خانم هایی که می خواهند موهایشان را بازسازی کرده و آن را بسیار مقاوم و بدون فر نمایند.
برای خانم هایی که می خواهند در انتخاب بین زیبایی طبیعی موهایشان و یا موهایی صاف آزاد باشند.

مرحله اول:
موها را با KST 1 بشویید. اگر موهای مشتری 70% یا بیشتر مش دارد، یک بار شامپو کنید. اگر موهای مشتری رنگ شده، طبیعی، مقاوم و یا خاکستری است، دو یا سه بار شامپو کنید. بگذارید مواد چند دقیقه ای روی موها بمانند.

مرحله دوم:
آب موها را با حوله بگیرید و سپس با یک برس و سشوار به خشک کردن موها ادامه دهید تا زمانی که موها کاملاً خشک شوند.

مرحله سوم:
بطری KST 2 را به مدت طولانی و به خوبی تکان دهید. به میزان ml60 یا بیشتر از آن را (بسته به نوع مو و درازای آن) درون ظرف بریزید.

مرحله چهارم:
دستکش ها را دستتان کنید (F1). موها را به 4 قسمت تقسیم کنید، از پشت گردن شروع می کنیم؛ از این قسمت ها را به بخش های کوچکتری را به اندازه لایه های 1 سانتی متری جدا می کنیم. از یک برس رنگ استفاده کنید و محلول را روی لایه های جدا شده بزنید؛ از ریشه ها به سمت نوک موها (F4, F3, F2). مواد را توسط نوک انگشتان ماساژ دهید تا قابلیت جذب مواد توسط مو افزایش یابد. مقادیری از مواد که استفاده نشده باقی می ماند می تواند به داخل بطری برگردانده شود.

مرحله پنجم:
موها را با یک کلاه پلیتنی بپوشانید و بگذارید مواد 20 دقیقه روی موها استراحت نمایند. برای موهای بسیار مقاوم و یا موهای طبیعی 30 دقیقه زمان نیا خواهد بود.

مرحله ششم:
بعد از این که زمان استراحت تمام شد، کلاه را بردارید (F5) و موها را با یک شانه دم دار شانه کنید، مواد اضافی که باقی مانده است را از روی موها بردارید (F6) موها را با آب نشویید، با یک برس و سشوار خشک کنید. این نکته بسیار مهم است که موها با استفاده از سشوار خشک شده باشند. موها باید در طول مرحله بعدی که استفاده از اتوی صاف کننده مو است، کاملاً یکدست باشند. (F7) موها باید کاملاً خشک شده باشند. مطمئن شوید که موها 100% خشک هستند.

مرحله هفتم:
موها را به 3 یا 4 دسته تقسیم کنید. درجه حرارت اتوی صاف کننده مو را تنظیم کنید. درجه حرارت باید با توجه به نوع مو انتخاب شود.
موهای آسیب دیده، دکلره شده یا شیمی درمانی شده (اتوی مو در 210°، 10 – 5 مرتبه)
موهای خاکستری، نرم یا رگه دار (کمتر از 50% رگه) (اتوی مو در 220°، 10 – 7 مرتبه)
موهای مقاوم یا طبیعی (اتوی مو در 230°، 12 – 10 مرتبه)
از قسمت پشت گردن شروع کنید، موها را به قطر mm3 جدا کنید و اتوی مو را از ریشه ها به سمت نوک مو بکشید. برای اطمینان از اینکه لایه مو به اندازه کافی نازک برداشته شده است، باید دست شما از میان موها دیده شود. در طول مرحله صاف کردن، دائماً شانه باید جلوی اتوی مو روی موها حرکت کند. این مرحله را تا زمانی که تمام لایه ها به دفعات مناسب (مطابق آنچه در بالا گفته شد) اتو کشیده شدند، ادامه دهید.

مرحله هشتم:
پس از آنکه کار به اتمام رسید، به مشتری اطلاع رسانی کنید که چگونه موهای صاف شده را حفظ نماید. از جزوه مخصوص مصرف کننده ارائه شده استفاده کنید و محصول post-treatment را برای استفاده در خانه معرفی کنید. استفاده از محصول کراتینی post- treatment در سالن یا در خانه اثر این نتایج را طولانی می کند. مو می تواند از یک روز پس از کراتینه شدن شسته شود. این نوع کراتینه برای انواع مو مناسب است و آثارش پایدار و طولانی است، اگر چند قانون را رعایت نمایید.
بعد از کراتینه کردن، موهایتان را با KST که عاری از کلرید سدیم و فسفات می باشد، بشویید و همچنین از نرم کننده کراتینی استفاده نمایید.

نقشه سایت
All Rights Reserved - CopyRight © 2011
iDesigner.ir :طراحی توسط