موهایی که SOCAP برای اکستنشن استفاده می کند از هندوستان می آیند و 100% طبیعی هستند.
علت استفاده از موهای هندی این است که موهای اروپایی و چینی برای این نوع استفاده کاربرد نامناسب هستند.
موهای اروپایی غالباً از کشورهای شمالی می آیند ، بسیار نازک و شکننده هستند و اغلب پیش استفاده جهت اکستنشن تحت فرآیندهای شیمیایی مانند دکلره ، اتو یا مواد فر توسط صاحبانشان قرار گرفته اند در عوض موهای چینی بسیار ضخیم هستند و بنابراین با موهای اکثر افراد سازگار نبوده و برای اکستنشن نامناسب است.
البته موهای هندی موجود در بازار 2 نوع هستند:
نوع اول از جمع آوری موهای باقیمانده در برس ها بدست می آید، واضح است که این موها با کیفیت ، درازا، ضخامت و رنگ متفاوت خواهند بود. بعلاوه پوسته مو که نشان دهنده ساختار مو هستند در جهت های مختلف مرتب خواهند شد، بنابراین برای اینکه این موها قابل استفاده شوند باید پروسه شیمیایی قوی را تحمل کنند که پوشش موها را از بین می برد و موها ضعیف و شکننده میکند، در نتیجه موها باید با سیلیکون پوشش داده شوند تا زیبا ، ابریشمی و براق به نظر برسند. اگرچه بعد از مدتی لایه سیلیکونی شروع به حل شدن می کند و موها از حالت ابریشمی و براق، دوباره خشک و شکننده خواهند شد در نتیجه پوسته های موها که در جهات متضاد مرتب شده اند درهم پیچیده می شوند ، به عنوان نتیجه گیری این نوع موها را تنها می توان برای تولید کلاه گیس و یا موی مصنوعی استفاده کرد.
نوع دیگر موها توسط خانم هایی بدست می آید که موهایشان را طی مراسم مذهبی هندوها در معابد اهدا میکنند. ای موها قبل از کوتاه شدن گره زده می شوند به این ترتیب موها هم از نظر نوع و رنگ یکسان بوده و هم از نظر جهت پوسته پوشش مو تماماً از ریشه تا ساقه در جهت یکسان مرتب شده اند.
این نوع موها همان است که ما وارد می کنیم و در لابراتوارمان در ایتالیا توسط روش انحصاری NATURAL REMY’S HAIR پردازش می کنیم. این روش به طبیعت موها اهمیت می دهد و خواص و ماهیت آن را حفظ کرده و در طول زمان تغییر نمیکند.
روش انحصاری استفاده در لابراتوار SOCAP درایتالیا جهت تغییر رنگ موها شامل کاهش رنگ دانه ها و رنگرزی مجدد آنها میباشد. روش مورد استفاده ما همانند سایر محصولات موجود در بازار که از طریق دکلره تغییر رنگ را انجام می دهند نیست بلکه ما از طریق پروسه و تکنیکهای بسیار پیشرفته رنگ دانه ها را از بین میبریم .
در مرحله دوم رنگدانه های جایگزین منافذ خالی را پر میکنند ، به این ترتیب یکپارچگی تهدید نشده و پوسته ی مو کیفیت عالی و ممتاز خود را حفظ خواهد کرد و کیفیت و رنگ مو تا مدت طولانی حفظ خواهد شد و حتی شامپو کردن موها هم تغییری در رنگ آنها بوجود نمی آورد.

 
 
 
نقشه سایت
All Rights Reserved - CopyRight © 2011
iDesigner.ir :طراحی توسط